Nowa forma odzyskiwania odszkodowań oc!

wypadek

W przypadku gdy nie zgadzamy się z wyliczoną dla nas kwotą odszkodowania możemy skorzystać z usług firmy, której nie obcy jest odkup odszkodowania. Firma taka dopłaci nam brakującą kwotę, a sama zajmie się egzekwowaniem odpowiedniego, należnego nam odszkodowania. Jest to nowa sposób na to by odzyskać należna nam odszkodowanie wypłacane z oc sprawcy wypadku samochodowego!

Na czym dokładnie polega usługa odkupu szkód z oc sprawcy?

Odkup szkód oc polega na tym, że jeżeli skierujemy się do specjalistycznej firmy to nic więcej nas już nie interesuje, my otrzymujemy potrzebną nam kwotę odszkodowania, a firma domaga się od ubezpieczyciela należnych pieniędzy. Najpierw musimy skontaktować się z pracownikami takiej firmy, którzy stwierdzą czy naprawdę zostaliśmy poszkodowani przez firmę ubezpieczeniową, po podpisaniu umowy z taką firmą, odzyskujemy należną nam kwotę. Firma w sposób, jak najbardziej, zgodny z prawem, przeprowadzi pełne odzyskiwanie odszkodowań oc. Korzystanie z usług takiej firmy daje nam gwarancje, że nie partycypujemy w kosztach odzyskania naszego odszkodowania, nie czekamy na efekt długiego procesowania się z ubezpieczycielem i nie oczekujemy na niezadowalający nas wyrok. Specjalistyczne firmy zajmują się wszystkim, a odkupując od nas naszą szkodę wypłacają nam należne pieniądze.
My sami nie musimy nawet zawiadamiać ubezpieczyciela, że odsprzedaliśmy nasze odszkodowanie, robi to firma, z którą podpiszemy umowę. Odzyskiwanie odszkodowań OC to nowa forma odzyskiwania należnych nam kwot za szkodę oc, czasami ubezpieczyciel zaniża wypłatę należnego nam odszkodowania i zdarza się, że czujemy się poszkodowani i nie opłaceni, za szkodę, do końca uczciwie.

Firmy oferujące odkup odszkodowań nie tylko dają nam kwotę, która nas satysfakcjonuje, ale również sami sądownie pertraktują z ubezpieczycielem. Przy pomocy takiej firmy nie musimy pisać odwołań do ubezpieczycieli i nie musimy się z nimi procesować w oczekiwaniu należnego nam ubezpieczenia, wszystko jest w rękach firmy, która wypłaci nam wcześniej dane nam odszkodowanie.

W przypadku gdy otrzymaliśmy już zaniżoną kwotę ubezpieczenie też możemy skorzystać z pomocy firmy odkupującej szkody oc, wtedy otrzymamy różnicę kwoty otrzymanej i należnej nam. Firmy odkupują takie szkody nawet po trzech latach zaistnienia kolizji, mamy więc czas na spokojne zastanowienie się i zdecydowanie się, czy korzystamy z usług firmy odzyskującej szkody oc.

Taka usługa jest możliwa zarówno przy wyliczeniu szkody całkowitej jak i częściowej, nie ma, w zasadzie, żadnego przypadku gdy firma nie podejmie się odzyskania zaniżonej szkody, musi jednak wcześniej, po konkretnych wyliczeniach zdecydować, czy transakcja będzie dla niej korzystna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *